Нашим базовим принципом та ключовим інструментом функціонування стійкої організації є доброчесність. Ми переконані, що це фундамент будь-якої ефективної організації.
Поняття доброчесність не визначено в законах. Однак цей термін став основним серед принципів сталого розвитку. Що ж означає “бути доброчесним”?
Найбільш глибоко сутність цієї цінності відображає англійське слово “integrity”, Кембриджський словник тлумачить його як якість бути чесним та мати тверді моральні принципи, які не змінюються під впливом обставин.
А ось в одному з рішень Великої Палати Верховного Суду доброчесність тлумачиться як позитивна моральна якість, яка характеризує готовність і здатність особистості свідомо й неухильно орієнтуватись у своїй діяльності та поведінці на принципи добра і справедливості. Детальніше з рішенням Суду можна ознайомитися тут: https://bit.ly/3GQRVtf
Доброчесність є запорукою відмінної репутації та ефективності як персональної так і корпоративної. Тобто ця якість притаманна не тільки особистості, а й будь-якій організації. Ефективна організація має досягати своїх цілей так, щоб це було на користь державі, її клієнтам та працівникам. А це можливо лише з дотриманням принципу доброчесності - коли дієш чесно, прозоро та відповідально.
Складовими доброчесної організації має бути:
- Чесність.
- Узгодженість між словами та діями.
- Вірність цінностям.
- Справедливість.
- Мораль та етика.
Ми впевнені, що, доброчесність в роботі будь-якої компанії є вирішальною у збереженні її цінностей та запорукою довготермінового успіху. Найголовніше, доброчесні організації - це шлях до перемоги та розбудови прогресивної держави.
"Доброчесність - якість бути чесним та мати тверді моральні принципи, які не змінюються під впливом обставин"
"Доброчесність є запорукою відмінної репутації та ефективності як персональної так і корпоративної"
"Доброчесні організації - це шлях до перемоги та розбудови прогресивної держави"